Конспекти Уроків 2 Клас за Новою програмою

Уважаемый гость, на данной странице Вам доступен материал по теме: Конспекти Уроків 2 Клас за Новою програмою. Скачивание возможно на компьютер и телефон через торрент, а также сервер загрузок по ссылке ниже. Рекомендуем также другие статьи из категории «Конспекты».

Конспекти Уроків 2 Клас за Новою програмою.rar
Закачек 587
Средняя скорость 3357 Kb/s

Конспекти Уроків 2 Клас за Новою програмою

Найкращі й найексклюзивніші розробки уроків 2 клас, плани конспекти уроків 2 клас, 2 клас відкриті уроки розміщені на Гіпермаркеті знань у вільному доступі. Кожен, хто хоче навчати й навчатися цікаво має змогу знайти необхідні конспекти уроків 2 клас й отримати максимум користі й задоволення від навчання в режимі он-лайн!

© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний — Владимир Спиваковский

При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов — гиперссылка).
edufuture.biz 2008-2018© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других «взрослых» тем.

Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email:

Коло і круг. Розв’язування виразів і задач на вивчені випадки арифметичних дій

Автор: Вчитель вчитель початкових класів Жуковська Олена Олександрівна

Мета:

  • ознайомити учнів з колом, вчити розрізняти коло і круг, креслити коло за допомогою циркуля; формувати уміння розв’язувати вирази і задачі на вивчені випадки арифметичних дій;
  • розвивати обчислювальні навички , математичну мову, спостережливість, кмітливість,вправляти у виконанні геометричних завдань, розвивати уміння творчо працювати над завданнями.
  • виховувати патріотичні почуття, інтерес до вивчення математики,почуття відповідальності.

Обладнання:

  • таблиця для усного рахунку, індивідуальні картки, емблеми для команд;
  • малюнки Фіксиків;
  • картки для роботи в парах;
  • циркуль;
  • електронна презентація;
  • проектор;
  • кружечки, малюнки кружечків, роздатковий матеріал–підказка;
  • записи пісень «Таблиця множення», « А хто такі Фіксики..»

Тип уроку: комбінований

Форма проведення: урок – змагання

Особливості проведення уроку:

урок розроблений з використанням інтерактивних технологій: електроної презентації, музичного супроводу, високою фізичною активністю учнів.

Використані методи і технології:

  • пояснювально – ілюстративні методи: метод проблемного викладу матеріалу, використання наочності, роздаткового матеріалу;
  • репродуктивні методи, словесні методи: пояснення;
  • практичні методи: практична робота,
  • інтерактивні методи: вправа «Мікрофон», «Триттєйський суддя», «Нанижи намисто», «Піснезнайка» , «Оживи фігуру», творча лабораторія.
  • інформаційно – рецептивний: повідомлення учнів.

Презентація до уроку

Хід уроку

І. Організація учнів. ( 1 хвилина)

В класі гості в нас зібрались,
З ними дружньо привітались.
Їм голівками кивнем
І урок свій розпочнем.

II.Мотивація навчальної діяльності. ( 1 хвилини)

1. Налаштування на урок.

– Тож налаштуємося на урок і промовимо із заплющеними очима вислови:

Я – учень.
Я ходжу до школи.
Мене вчать вчитися.
Я все розумію.
Я хочу все знати.

2. Ознайомлення з девізом. ( слайд 2)

А тепер девіз згадаймо
І урок наш починаймо!
А девіз нашого уроку:
Міркуємо – швидко!
Відповідаємо – правильно!
Лічимо – точно!
Пишемо – гарно! ( Слайд 2 )

III. Повідомлення теми і завдань уроку. (2 хвилини)

* (На дошці тема, завдання уроку.)

-Сьогодні на уроці ми закріплюватимемо знання таблиці множення і ділення чисел 2 і 3 . Вам доведеться розв’язати багато цікавих завдань. Дізнаємося про коло і круг, навчимося їх креслити за допомогою циркуля. І в цьому нам

будуть допомагати ваші улюблені герої мультфільмів Фіксики.

  • Перегляд відео « А хто такі Фіксики, великий , великий секрет».

– Діти, чи ви любите змагання? Давайте сьогодні перевіримо, чия команда «Сімки» ( дівчата), або «Нулики»( хлопці) отримає перемогу в математичному змаганні.

ІV. Контроль, корекція і закріплення знань. ( 10 хвилин)

1. Перевірка домашнього завдання. ( 3 хвилини) ( фронтальне опитування):

* Вибрати правильний варіант відповіді до задачі № 531 (на дошці записані варіанти , з іншого боку правильної відповіді подано розв’язання ) :

А.6
Б.8
В.14

(завдання для команди «Сімки»)

* Із завдання № 532 зачитати вирази, неправильно розв’язані

(завдання для команди «Нулики»)

За правильні відповіді команди отримують відзнаку Фіксиків.

2. Завдання для опитування ( 4 хвилин)

* Інтерактивний метод « Гра «Триттєйський суддя»» ( 3 учні виходять до дошки , задають один одному по 5 прикладів на множення і ділення чисел 2 і 3, а суддя ( той , хто стоїть посередині ) контролює відповідь словами « правильно, неправильно».)

* Робота з картками для поточного оцінювання ( 2 учні на місцях по одному члену команд – хто швидше і правильніше виконає завдання).

3. Усні обчислення ( 3 хвилин)

а) Гра « Нанижи намисто» ( на дошці малюнки кружечків з пропущеними цифрами, числами ) ( члени команд по черзі виходять до дошки і записують пропущені числа) ( жовто – блакитні намистинки нагадують кольори українського прапору)

ВИСНОВОК ( це результати таблиць множення чисел 2 і 3).

Б) Піснезнайка (звучить запис пісні про таблицю множення з додаванням відповідей)

4. Каліграфічна хвилинка (1 учень біля дошки , інші – в зошитах записують результати таблиці множення на число 2)

Щоб цифри правильно писати,

Хвилинку каліграфії потрібно почати.

Цифри пишу рівнесенько,

Щоб було гарнесенько.

* Взаємоперевірка в зошитах:

2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 ( обмінятися зошитами з сусідом на полях поставити «+» на полях зошита , у кого вийшло) ( рахуємо « +» в командах).

V. Вивчення нового матеріалу. (10 хвилин)

1.Підготовча робота

* З поданих фігур вибрати кружечки (коли на екрані з`являється фігура – коло, яка команда швидше вирізнить її з- поміж інших звуками « Ти-тищ»

( слайд 3 )

* Зі скількох кружечків складаються малюнки ( голова ,тулуб у курчати мають круглу форму; на 2-му малюнку сонце, віконце, форма листя дерева, голова , тулуб ведмежати.) ( слайд 4 )

– Зараз ми дізнаємося , що таке круг, що таке коло, і обов’язково навчимося креслити коло. Якщо у нас все вийде гарно, наші друзі Фіксики будуть нам подавати знак – в кінці слайду –відзнака фіксиків) ( слайд 5 )

ПРОВОДИТЬСЯ ГІМНАСТИКА ДЛЯ ДИХАННЯ «КУЛЬКА ПОВІТРЯНА»( кладуть руки на живіт, затримують дихання, видихають і вимовляють звук «ш») ( 1 хвилина)

2. Пояснення вчителя

*Проблемне питання « Як ви думаєте, чим коло відрізняється від круга? Чому це не одне і теж саме?»

розмірковування учнів, розв’язування проблеми;

Робота з підручником ( стор.84 )

* розгляньте малюнок ( слайд 6 )+ ознайомлення і робота над правилом на стор 84 в підручнику;

* розповідь вчителя про роботу з циркулем ( слайд 7 )

* розповідь підготовленої учнем інформації про історію виникнення циркуля.

3. Первинне закріплення

– Творча лабораторія ( креслення кола на окремих аркушах паперу, (слайд 8,9,10)

ФІЗХВИЛИНКА. ( слайд 11 ) перегляд відео ,повторення рухів за героями екрану) ( 3 хвилини)

VІ. Розвиток математичних знань. ( 8 хвилин)

-виконання завдання №535 ( усно) ( пряма з колом мають 2 точки перетину; всередині кола лежить трикутник, поза колом 4-кутник, 5-тикутник)

-розв’язування і порівняння задач №536 ( усно) (слайд 12) ( команда Сімки пояснює задачу 1- 4стовпчики виразів по 3 вирази в кожному ;команда Нулики пояснює задачу 2 – з першого стовпчика обчислив 4 вирази, а з другого-3 ,представники команд порівнюють, що спільного і що різного в задачах)

-виконання завдання №538 ( в зошитах і на дошці)

3*4 3*8-6 18:2+25 3*9+17

VІІ. Рефлексія. Підбиття підсумків уроку. ( 4 хвилини.)

*Підведення підсумків змагання. Визначення команди -переможця.

*Вручення сюрпризів від Фіксиків ( тематичні розмальовки)

*Інтерактивна вправа «Мікрофон»

  • Чим сподобався урок?
  • Що нового дізналися?
  • Чим ( якими знаннями) можете поділитися з батьками,друзями?
  • * Розучування віршика (слайд 13)
  • Без початку без кінця,
    без кутів фігура ця.
    Сонечко їй вірний друг,
    а зовуть її всі – круг.

* Гра «Оживи Фігуру» ( на окремих кольорових листочках прикріплених на магнітній дошці магнітами – смайликами «оживити» коло)

  • Ви сьогодні молодці (слайд 14)

VІІІ. Домашнє завдання.

Домашнє завдання: № 539,№ 540, вивчити правило на стор. 84


Статьи по теме